+48 94 314 81 10 polonez@msu.pl Rezerwacja 519 339 452

Wyżywienie

W przestronnej jadalni znajdującej się na terenie ośrodka serwujemy smaczne i urozmaicone dania kuchni polskiej. Wyżywienie obejmuje trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolację). Od wielu lat otrzymujemy od Państwa zapewnienia o wspaniałej jakości serwowanych potraw, co nieustannie motywuje nas do ciągłego udoskonalania  umiejętności.

Nasza kuchnia przewiduje wyżywienie dla osób znajdujących się na diecie cukrzycowej i lekkostrawnej. Na specjalne zamówienie realizujemy dietę wegetariańską.

Nasz obiekt prowadzi sprzedaż posiłków dla osób spoza ośrodka. Posiłki można zamówić w recepcji z jedniodniowym wyprzedzeniem (zamówienia składamy telefonicznie lub osobiście).

Ceny posiłków:

  • śniadania - 17 zł
  • obiady -   37 zł
  • kolacje - 17 zł
  • Całodzienne wyżywnienie dla dzieci do 3 lat: 35,50zł/ doba

Dopłata do diety: wegetariańskiej: + 25 zł za dzień (za 3 posiłki). DIETY PROSIMY ZGŁASZAĆ W MOMENCIE SKŁADANIA REZERWACJI W OBIEKCIE.

OFEROWANE DIETY

  • podstawowa
  • lekkostrawna
  • cukrzycowa

Każda inna dieta np. bezglutenowa bez laktozy, bez jajek bez ryby, bez selera itp. powinna być zgłaszana u lekarza, który wystawia skierowanie do Sanatorium.  Takie restrykcje  żywieniowe mogą być  przeciwwskazaniem do leczenia sanatoryjnego podczas weryfikacji skierowania.

Diety takie są przestrzegane w Sanatoriach posiadających odpowiednie profile lecznicze np. schorzenia układu pokarmowego. Informujemy, że nasze Sanatorium nie świadczy usług sanatoryjnych w ramach takiego profilu leczniczego.

Zaświadczenia lekarskie o dietach typu: bezglutenowy, bez laktozy, bez jajek itd. wystawiane podczas prywatnych wizyt nie są podstawą do uzyskania diet w Sanatorium.

 

Serdecznie Zapraszamy

 

więcej

Skontaktuj się z nami
Rozumiem
Dane kontaktowe

tel. +48 94 314 81 10
e-mail: polonez@msu.pl
Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy „POLONEZ” Sanatorium Uzdrowiskowe

ul. Darłowska 8
76-156 Dąbki