+48 94 314 81 10 polonez@msu.pl Rezerwacja 519 339 452

Polonez

 

Polonez w Dąbkach ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy

 

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „POLONEZ” położony jest w urokliwym nadmorskim kurorcie Uzdrowisko Dąbki na trasie Koszalin – Darłowo.

Miejscowość Dąbki posiada specyficzny mikroklimat stworzony przez morze i okoliczne lasy iglaste, gdzie powietrze nasycone jest jodem i mikroelementami. Dąbki to malownicza plaża, bliskość jeziora Bukowo, liczne ścieżki rowerowe i trasy spacerowe. To urokliwa miejscowość nieodkryta przez masową turystykę. To doskonałe miejsce dla miłośników sportów wodnych jak i wędkarstwa.

Ośrodek znajduje się w odległości 150 metrów od morza oraz 1500 metrów od jeziora Bukowo. Na dużym, ogrodzonym i zadrzewionym terenie należącym do ośrodka znajduje się  parking na 40 samochodów, wypożyczalnia rowerów.

Ośrodek posiada 161 miejsc noclegowych w dwóch dwupiętrowych pawilonach oraz domkach.  W 2022 roku został przeprowadzony kompleksowy remont. Dla naszych gości serwujemy smaczne i urozmaicone dania kuchni polskiej. Wyżywienie obejmuje trzy posiłki dziennie. Pobyt w ośrodku urozmaicany jest przez naszego animatora czasu wolnego. Oprócz turnusów rehabilitacyjnych i pobytów wczasowych, organizujemy szkolenia, kursy oraz imprezy integracyjne.

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek w naszym ośrodku, który kompleksowo zadba o Państwa potrzeby i pozwoli napełnić się energią na długi okres.


więcej

Skontaktuj się z nami
Rozumiem
Dane kontaktowe

tel. +48 94 314 81 10
e-mail: polonez@msu.pl
Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy „POLONEZ” Sanatorium Uzdrowiskowe

ul. Darłowska 8
76-156 Dąbki