+48 94 314 81 10 polonez@msu.pl Reservation 52 322 75 83

Boarding

W naszej przestronnej jadłodajni znajdującej się na terenie ośrodka serwujemy smaczne i urozmaicone dania kuchni polskiej. Wyżywienie obejmuje trzy posiłki dziennie, czyli śniadanie, obiad i kolację. Od wielu lat otrzymujemy od Państwa zapewnienie o wspaniałej jakości naszych potraw, co nieustannie motywuje nas do ciągłego udoskonalania naszych umiejętności.

Nasza kuchnia przewiduje wyżywienie dla osób znajdujących się na diecie cukrzycowej i lekkostrawnej. Na specjalne zamówienie realizujemy dietę wegetariańską.

Istnieje również możliwość sprzedaży posiłków dla osób spoza ośrodka. Posiłki można zamówić w recepcji ośrodka.

Ceny posiłków:

Dopłata do diety wegetariańskiej: + 14 zł za dzień (za 3 posiłki).

OFEROWANE DIETY

  • podstawowa
  • lekkostrawna
  • cukrzycowa

Każda inna dieta np. bezglutenowa bez laktozy, bez jajek bez ryby, bez selera itp. Powinna być zgłaszana przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego podczas wystawiania skierowania do Sanatorium. W przypadku takich restrykcji żywieniowych, mogą one zostać zakwalifikowane jako przeciwwskazanie do leczenia sanatoryjnego podczas weryfikacji skierowania.

Diety takie są przestrzegane w Sanatoriach posiadających odpowiednie profile lecznicze np. schorzenia układu pokarmowego. Informujemy, że nasze Sanatorium nie świadczy usług sanatoryjnych w ramach takiego profilu leczniczego.

Zaświadczenia lekarskie o dietach typu: bezglutenowy, bez laktozy, bez jajek itd. Wystawiane podczas prywatnych wizyt nie są podstawą do uzyskania diet w Sanatorium.

Wg NFZ diety pacjentów ze względu na światopogląd, religie (dieta wegańska, wegetariańska) są prywatna sprawą pacjenta i nie mają prawa mieć wpływu na żywienie zbiorowe przez Sanatorium. Ze względu na powyższe informujemy, że wszystkie diety poza dietami: podstawową, lekkostrawną oraz cukrzycową NIE BĘDĄ REALIZOWANE NIEODPŁATNIE w naszym Sanatorium.

Serdecznie Zapraszamy

  • śniadania - 15 zł
  • obiady - 25 zł
  • kolacje - 15 zł

więcej

contact us
I understand
Contact details

tel. +48 94 314 81 10
e-mail: polonez@msu.pl
Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy „POLONEZ” Sanatorium Uzdrowiskowe

ul. Darłowska 8
76-156 Dąbki