+48 94 314 81 10 polonez@msu.pl Reservierung 52 322 75 83

Animationen im Resort

Podczas pobytu w naszym ośrodku osobą towarzyszącą Państwu będzie animator czasu wolnego. Do jego zadań należy zorganizowanie programu animacyjnego, na który złożą się przeróżne atrakcje zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci.

Oferta rozrywek jest wyjątkowo bogata – zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Atrakcje zostały tak pomyślane, by z jednej strony zapewnić rodzicom chwile odpoczynku, z drugiej - umożliwić wspólne spędzanie wolnego czasu.

Przez pięć dni w tygodniu są tu organizowane zajęcia przez animatora – warsztaty plastyczne , konkursy, gry zespołowe... Raz w tygodniu organizowany jest wieczorek taneczny, grill lub ognisko z pieczeniem kiełbasek przy ładnej pogodzie…Dodatkowo organizowane są: projekcje filmów na dużym ekranie, piesze i autokarowe wycieczki i wiele innych atrakcji.

Nad terenie ośrodka znajduje się kawiarnia, w której serwowane są zimne napoje. W kawiarni organizowane są wieczorki taneczne, karaoke, a na dużym ekranie wyświetlane są zdjęcia z pobytu kuracjuszy i wczasowiczów. Istnieje także możliwość oglądania w komfortowych warunkach imprez sportowych lub filmów na większym telewizorze w gronie przyjaciół i znajomych.

Dzieci mogą bawić się na placu zabaw lub w przeznaczonej do zajęć z najmłodszymi świetlicy.


więcej

Kontaktiere uns
ich verstehe
Kontaktdetails

tel. +48 94 314 81 10
e-mail: polonez@msu.pl
Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy „POLONEZ” Sanatorium Uzdrowiskowe

ul. Darłowska 8
76-156 Dąbki